Stichting Vrienden van Het Cantonspark wint de Baarnse vrijwilligersprijs 2018.

VrijwilligersprijsSamen met twee andere Baarnse organisaties werd onze Stichting Vrienden van het Cantonspark genomineerd voor de Vrijwilligersprijs 2018. Deze prijs is bestemd voor een organisatie uit de gemeente Baarn, die zich aanhoudend en onbaatzuchtig heeft ingezet voor het verenigingsleven en het vrijwilligersklimaat in de ruimste zin in de gemeente Baarn. Onze stichting werd als winnaar uitgeroepen tijdens de nieuwjaarsreceptie van de gemeente Baarn op 9 januari in Theater de Speeldoos. De prijs, waaraan een cheque van duizend Euro is verbonden, werd uitgereikt door burgemeester Mark Röell.

 

Foto Paul van Hutten

Joomla! Foutopsporingsconsole

Sessie

Profielinformatie

Geheugengebruik

Database queries